Зустріч у Хмельницькому обласному ліцеї з поглибленим вивченням наук

12 жовтня відбулася зустріч представників історичного факультету з учнями груп суспільно-гуманітарного напряму Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки. Делегація у складі кандидата історичних наук, доцента Газіна В.В. (заступник декана з наукової роботи та інформатизації навчального процесу), доцента політологічних наук, доцента Вонсовича С.Г. (завідувач кафедри політології та соціології), кандидата історичних наук, доцента Боровця І.І. (викладач кафедри всесвітньої історії) інформувала ліцеїстів про історію університету та факультету, спеціальності, умови вступу та особливості навчально-виховного процесу на факультеті. Доповіді викликали жваве зацікавлення учнів, лунали уточнюючі запитання та мали місце елементи дискусії.Під час зустрічі викладачам кафедри суспільно-гуманітарних наук ліцею передано комплект наукових збірників навчально-методичних видань, виданих на факультеті, й досягнуто домовленості про співпрацю у навчально-науковій сфері, а власне по лінії МАН та проведенні різноманітних науково-практичних конференцій тощо.

Деканат факультету дякує керівництву ліцею, викладачам суспільно-гуманітарних дисциплін та особисто Захаровій О.І. за організацію заходу та співпрацю у профорієнтаційній роботі.

Інформація подана історичним факультетом