Зустріч у Хотинській гімназії

19 вересня 2017 року в рамках профорієнтаційної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася зустріч науково-педагогічних працівників історичного факультету з учнями 10-11 класів суспільно-гуманітарного профілю Хотинської гімназії. Співпраця між факультетом і зазначеним навчальним закладом вже є традиційною, адже ця зустріч стала вже третьою.

Під час неї було презентовано наш університет, його факультети та досягнення в освітній, науково-дослідній, просвітницькій і спортивній сферах, розглядалися питання майбутньої вступної кампанії. Особлива увага була звернута на історію та сьогодення вишу загалом, і історичного факультету, зокрема. Перед присутніми вчителями та учнями виступили: декан факультету, доцент В. Дубінський, завідувач кафедри всесвітньої історії, професор В. Степанков, заступник декана, доцент Т. Білецька та студентка магістратури спеціальності “Історія” Т. Юрчак. На заключному етапі зустрічі присутні мали можливість поставити запитання викладачам з актуальних проблем історії України та політичного розвитку сьогодення в нашій державі.Було досягнуто домовленість про подальшу співпрацю між університетом і гімназією в питаннях організації науково-дослідної роботи учнів у контексті діяльності Малої академії наук, створення умов для організації їх роботи в бібліотеці історичного факультету та університету, їх консультування з проблем вітчизняної і всесвітньої історії й обмін науковою та навчально-методичною літературою.