Бесіда з випускниками шкіл

28 лютого 2017 року з метою профорієнтаційної роботи викладачі кафедри англійської мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відвідали школи у місті Старокостянтинів. Фрасинюк Н.І., кандидат філологічних наук, старший викладач та Литвинюк О.М., кандидат філологічних наук, старший викладач провели бесіду з випускниками шкіл щодо умов вступу до вишу.

Викладачі розповіли учням старших класів про перспективи навчання на факультеті іноземної філології, про іноземні мови, які вивчатимуть вони як майбутні студенти.Приїхавши до Старокостянтинівсьного ліцею, де поглиблено вивчають іноземні мови, викладачі поспілкувалися з учнями англійською, багато учнів проявили неабиякий інтерес до вивчення іноземних мов.