. Інформація для учасників – Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету

Шановні одинадцятикласники!

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з предметів: українська мова та література, історія України, математика, фізика, біологія, хімія, географія, англійська мова, німецька мова.

Не проґавте можливість збільшити свої шанси при вступі до
Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Олімпіади проводяться у два тури в наступні терміни:

 І (дистанційний) тур: 8 лютого 2021 р. – 15 березня 2021 р.;
 ІІ (очний) тур:15 квітня 2021 р. – 30 квітня 2021 р.

До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів в першому турі.


Переможці ІІ туру Всеукраїнських олімпіад Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти


Переможцям Всеукраїнських олімпіад Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка надаються додаткові бали (від 1 до 20) до одного з предметів сертифікату ЗНО при вступі на спеціальності: 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014.04 «Середня освіта (Математика)», 014.05 «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», 014.07 «Середня освіта (Географія)», 014.08 «Середня освіта (Фізика)», 091 «Біологія», 101 «Екологія», 106 «Географія»..

Три кроки до успіху:

Крок 1. Зареєструватися для участі в олімпіаді.
Крок 2. Виконати завдання першого туру (Виконане завдання надсилається на електронну адресу proforient_dept@kpnu.edu.ua або поштовим листом на адресу: вул. Огієнка, 61, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, 32300).
Крок 3. Приїхати до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для участі у другому турі олімпіади.

 

Положення про Всеукраїнські олімпіади Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України “Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти”

Контактна інформація

E-mail: proforient_dept@kpnu.edu.ua

Телефон: (067) 302 17 83

Адреса: вул. Огієнка, 61, кабінет №320