Знайомство абітурієнтів з Університетом Огієнка

27 січня 2018 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся День відкритих дверей, який уже став гарною традицією закладу вищої освіти зі сторічною історією.

До університету завітало більше сотні зацікавлених абітурієнтів із шкіл міста та району. Вони мали змогу зустрітися з відповідальним секретарем приймальної комісії Анатолієм Глушковецьким та більше дізнатися про напрями підготовки фахівців,ознайомитися з особливостями вступної кампанії 2018 року, перевагами для осіб, які братимуть участь у Всеукраїнських олімпіадах Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Декан історичного факультету Володимир Дубінський та заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи Тетяна Білецька зазначили, що факультет було засновано в жовтні 1918 року, коли вперше було здійснено набір студентів на історичне відділення історико-філологічного факультету. Впродовж усього періоду існування факультету відкриваються нові спеціальності з різними спеціалізаціями, формується й зміцнюється матеріальна база. В жовтні 2018 року історичному факультету виповниться 100 років.

Студенти історичного факультету щорічно виборюють призові місця  на фахових олімпіадах з історії України, всесвітньої історії, правознавства, політології і соціології, беруть участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних, місцевих наукових конференціях, форумах, грантових проектах. На факультеті діє рада студентського самоврядування, наукові гуртки, працюють команди Брейн-рингу, КВК.

Представники педагогічного факультету на чолі з доктором мистецтвознавства, професором Наталією Урсу звернули увагу слухачів на те, що розпочав роботу Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка з 1918 року і впродовж свого існування він розвивав та зміцнював свою науково-освітню і матеріальну базу.

Датою народженням факультету є 1960 рік, коли вперше було здійснено набір студентів за спеціальністю учитель початкових класів. На факультеті постійно відкриваються нові спеціальності з різними спеціалізаціями. Представники факультету також звернули увагу учнів на перспективи майбутнього працевлаштування.

Декан факультету іноземної філології Володимир Кшевецький зазначив, що на факультеті проводиться активна робота щодо забезпечення тісних зв’язків із університетами Польщі, Німеччини, Великої Британії та США, в яких студенти та викладачі можуть проходити стажування, навчатися за програмою «Подвійний диплом».

Заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи Наталія Дворницьканаголосила, що студенти факультету щорічно виборюють призові місця на фахових олімпіадах регіонального, республіканського та міжнародного рівнів.На факультеті функціонують різноманітні наукові гуртки та проблемні групи лінгвістичного, літературознавчого та загальнонаукового спрямування. Працюють літературно-поетичні студії, студентський театр.

Факультет іноземної філології на зустріч із майбутніми абітурієнтами запросивЕшлі Емерсон – волонтерку Корпусу миру. Ешлі в дружній атмосфері поспілкувалася із школярами, дала їм поради та побажала успішного вибору майбутньої професії.Представники факультетів відповіли на запитання гостей та за допомогою презентаційних роликів та інформаційних бюлетенів ознайомили присутніх з особливостями навчання в університеті.

Після завершення офіційної частини 118 охочих пройшли пробне тестування з історії України, яке проводилося з використанням модульно-об’єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища (moodle).Наступний День відкритих дверей запланований на 03 лютого 2018 року.