Налаштування до майбутніх випробувань

20 січня 2018 року Університет Огієнка зустрів майбутніх абітурієнтів, які завітали на День відкритих дверей.

В програмі заходу передбачено презентації природничого факультету, факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології та факультету фізичної культури, а також пробне тестування з біології.

Про особливості навчання на природничому факультеті розповіла завідувач кафедри біології та методики її викладання, доктор біологічних наук, професор Л. Г. Любінська. Людмила Григорівна поінформувала учнів про Всеукраїнські олімпіади Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти та терміни їх проведення.

На можливостях та перевагах навчання на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології наголосив декан факультету В. І. Співак. Також, Віталій Іванович повідомив про перспективи майбутнього працевлаштування.

Заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи факультету фізичної культури В.  А. Мазур ознайомив присутніх із особливістю студентського життя та розповів за якими спеціальностями проводиться підготовка на факультеті фізичної культури. Валерій Анатолійович також наголосив на особливостях вступної кампанії 2018 року.

По завершенню офіційної частини майбутні абітурієнти мали змогу пройти безкоштовно пробне тестування з біології, яке проводилося з використанням модульно-об’єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища (moodle).