24 лютого 2020 року з метою профорієнтаційної роботи представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, а саме: Алла Хоптяр, декан факультету іноземної філології, Наталія Гудима, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти, Андрій Лісовський, старший викладач кафедри географії та методики її викладання та Максим Сльозкін, магістрант історичного факультету відвідали заклади середньої освіти Чемеровецької ОТГ.Під час зустрічі делегати нашого вишу ознайомили одинадцятикласників з історією К-ПНУ, міста Кам’янця-Подільського. Випускники дізналися про діяльність факультетів та освітні програми, за якими здійснюють навчальний процес, переваги навчання на кожному з них. Особливу увагу старшокласників привернули розповіді про успіх випускників університету, студентське життя, організацію наукової діяльності, дозвілля, міжнародні програми та проєкти тощо.

Крім того, для бібліотек шкіл Чемеровеччини представники університету передали добірки науково-методичної літератури, книгипро К-ПНУ. Особливо приємно було зустріти в коридорах закладів загальної середньої освіти вчителів — випускників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Максим Сльозкін, магістрант 1 курсу історичного факультету

Проведення профорієнтаційної роботи на Чемеровеччині