Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 року № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти» та  наказу Міністерства освіта і науки України від 19.12.2019 року № 1588 «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти», визначено механізм надання одноразової адресної грошової допомоги у п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму випускникам закладів вищої освіти денної форми навчання, які навчались за державним замовленням у державних та комунальних закладах вищої освіти незалежно від підпорядкування, здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, ступінь фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, бакалавра або магістра за спеціальностями галузі знань «01 Освіта/Педагогіка», або ступінь бакалавра, магістра за іншою спеціальністю і галуззю знань та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, визначених органами управління освітою.

Для отримання одноразової адресної грошової допомоги
необхідні такі документи:

1. Заява на отримання одноразової адресної грошової допомоги.
  2. Копія паспорта.
  3. Копія ідентифікаційного коду.
  4. Копія диплому.
  5. Копія трудової книжки.
  6. Довідка з місця роботи.
  7. Тристоронній договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти.

Випускники, працевлаштовані у навчально-виховних комплексах «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», крім визначених документів, подають довідку з цього закладу освіти, яка підтверджує інформацію про те, що вони працюють на посаді педагогічного працівника, який забезпечує здобуття загальної середньої освіти.

У разі відмови випускника приступити до роботи відповідно до укладеного договору про роботу на посаді педагогічного працівника у закладі загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за угодою сторін або з ініціативи працівника протягом трьох років від початку роботи в закладі загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти одержувач допомоги повертає суму фактично одержаної допомоги до закладу вищої освіти, який здійснював її виплату.

Заклад вищої освіти повертає зазначені кошти до державного (місцевого) бюджету.

У разі зміни місця роботи випускника, але продовження перебування його на посаді педагогічного працівника у закладі загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти одержувач допомоги протягом 30 календарних днів з дня виникнення таких змін укладає договір за новим місцем роботи.

Для отримання одноразової адресної грошової допомоги випускниками 2020 року звертатися до відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету:

Адреса: м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 61, 320 каб.;

E-mail: proforient_dept@kpnu.edu.ua;

Телефони: 0673021783, 0961020641.

Термін подання документів – 07 вересня – 05 жовтня 2020 року.

Інформація випускникам 2020 року щодо отримання одноразової адресної грошової допомоги