Шановні одинадцятикласники!

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з предметів: українська мова та література, математика, фізика, біологія, хімія, географія, англійська мова, німецька мова.

Не проґавте можливість збільшити свої шанси при вступі до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Олімпіади проводяться у два тури в наступні терміни:

І (дистанційний) тур: 20 січня 2020 р. – 15 березня 2020 р.;

ІІ (очний) тур: 15 квітня 2020 р. – 31 квітня 2020 р.

Переможцям Всеукраїнських олімпіад Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка надаються додаткові бали (від 1 до 20) до одного з предметів сертифікату ЗНО при вступі на спеціальності: 014.04 Середня освіта (Математика), 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014.07 Середня освіта (Географія), 014.08 Середня освіта (Фізика), 091 Біологія, 101 Екологія, 106 Географія.

Три кроки до успіху:

Крок 1. Зареєструватися для участі в олімпіаді.

Крок 2. Виконати завдання першого туру (Виконане завдання надсилається на електронну адресу proforient_dept@kpnu.edu.ua або поштовим листом на адресу: вул. Огієнка, 61, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, 32300).

Крок 3. Приїхати до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для участі у другому турі олімпіади.

Врешті-решт, отримати додаткові бали для участі у конкурсному відборі вступників та стати студентом Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

E-mail: proforient_dept@kpnu.edu.ua

Телефони: (067) 302 17 83, (096) 102 06 41

Адреса: вул. Огієнка, 61, кабінет №320

Всеукраїнська олімпіада: отримай додаткові бали до ЗНО