18 грудня 2019 року науково-педагогічні працівники Університету Огієнка відвідали місто Хмельницький для проведення профорієнтаційної роботи в закладах загальної середньої освіти.

Представники професорсько-викладацького складу університету Анатолій Глушковецький, Олександр Федьков, Володимир Адамовський, Василь Чабанов, Павло Кліщинський, Борис Коваленко, Олег Рарицький за сприяння департаменту освіти Хмельницької міської ради провели низку зустрічей з адміністраціями закладів загальної середньої освіти та учнями 10-11 класів історико-філологічного спрямування.

Декани, завідувачі кафедр та викладачі К-ПНУ імені Івана Огієнка ознайомили учнівську молодь із переліком престижних спеціальностей, які пропонує університет, умовами вступу та освітніми програмами; розповіли про життя і побут студентів, різноманітні заходи, які проводяться в університеті, перспективи працевлаштування випускників.

Приємно бачити в очах сьогоднішніх учнів зацікавленість нашим славним університетом.

У співпраці з департаментом освіти Хмельницької міської ради