Перший Національний кар’єрний Форум

6 червня 2017 року у приміщенні Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Перший Національний кар’єрний Форум. Учасником якого став і Кам`янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

У рамках форуму відбувся прес-брифінг за участі Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка.

Основне завдання форуму – створити єдину ефективну систему профорієнтації, професійної освіти, працевлаштування та самореалізації українців у своїй країні.

Завдяки своїй актуальності, форум зібрав ключових осіб сфери розвитку людського капіталу України, від державних органів, провідних бізнес-асоціацій, найбільших роботодавців України, міжнародних експертів та громадськості: Державної служби зайнятості України, Мінісоцполітики, Міносвіти, Мінекономіки, Мінмолодьспорту, Федерації роботодавців України, Торгово-промислової палати України, Європейської бізнес-асоціації, Українського союзу промисловців та підприємців, Американської торгово-промислової палати, Світового банку тощо.

«На сьогоднішній день ринок освітніх послуг не задовольняє потреби роботодавців. Сьогодні на обліку в службі зайнятості в деякихрегіонах близько 70% безробітних мають вищу освіту», –  повідомив в.о. голови Державної служби зайнятості України Валерій Ярошенко

За інформацієюЯрошенка, є велика потреба у фахівцях на виробництві. «На сьогодні у нас в базі даних є понад 100 тис.вакансій, але щоб отримати хорошу роботу – потрібна компетенція і вміння… Знання англійської мови на сьогоднівже просто обов’язкове», – сказав він.

Під час Форуму було презентовано інноваційну Національну платформу профорієнтації та побудови кар’єри, яка розробляється Державною службою зайнятості України і стане основою реформи розвитку людського капіталу.