Зустрілися зі студентами медучилища

6 червня 2017 року в рамках проведення профорієнтаційної роботи з абітурієнтами  відповідальний секретар приймальної комісії Глушковецький Анатолій Леонідович і керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки Адамовський Володимир Іванович зустрілися з студентами Кам`янець-Подільського медичного училища.

Під час зустрічі присутніх було проінформовано про особливості вступу, спеціальності, спектр освітніх послуг, які надає Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Студенти отримали рекламну продукцію факультетів, інші інформаційні матеріали, що допоможуть майбутнім абітурієнтам визначитися з вибором фаху.

Варто відмітити, що зустріч відбувалася у формі активного діалогу з випускниками, тому сподіваємося, що лави студентів К-ПНУ поповнять і випускники медичного училища.