День міста «Кам’янець – острів скарбів 2017»

Світлина від Лілії Надвідної.

20 травня 2017 року мешканці історичного Кам’янець-Подільського відзначали День свого міста. В цей святковий день кожен із навчальних закладів представляв своїх талановитих дітей з різних хореографічних, спортивних, музичних  гуртків, активних  та перспективних студентів із училищ, коледжів та вищих навчальних закладів. До святкування долучився й Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, який узяв участь у креативній популяризації своїх спеціальностей на вулицях Старого міста.

Світлина від Лілії Надвідної.

Студенти нашого університету взяли участь у святковій ході, шлях якої починався від центрального корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка до площі Польського ринку, що знаходиться у Старому місті Кам’янця-Подільського.