Університет Огієнка запросив на навчання випускників Вінничини

27 квітня 2017 року викладачі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (доценти Вадим Маркітантов, Олександр Рибщун, старший викладач Валерій Щегельський) провели профорієнтаційну роботу серед учнів загальноосвітніх шкіл Вінницької області.

Викладачі історичного факультету та факультету української філології та журналістики ознайомили учнів 11 класів із правилами вступу до університету в 2017 році, поширили друковану інформацію про університет. У рамках профорієнтаційної роботи викладачі К-ПНУ охопили 9 шкіл: Шаргородську ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Березовську ЗОШ І-ІІІ ст., Чернівецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Чернівецьку СЗШ І-ІІІ ступенів №2, Гонтівську ЗОШ І-ІІІ ст., Вендичанську СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназію, Лозівську СЗШ І-ІІІ ст., НВК «ЗДЗ-ДНЗ» с.Котюжани, НВК «ЗДЗ-ДНЗ» с. Лучинець.

Учителі та учні уважно слухали викладачів, ставили запитання про переваги навчання та особливості студентського життя.