Викладачі університету зустрілися з абітурієнтами Могилева-Подільського

Показується IMG_8316.JPG

11 квітня 2017 року викладачі педагогічного, фізико-математичного і природничого факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (доценти Моцик Р.В., Гудима Н.В., Поведа Т.П., старший викладач Мисько В.З.) провели профорієнтаційну роботу серед учнів загальноосвітніх шкіл м. Могилів-Подільський та смт Муровані Курилівці Вінницької області.

Викладачі ознайомили учнів 10-11 класів із правилами вступу до університету в 2017 році, поширили друковану інформацію про університет і факультети («Довідник абітурієнта», інформаційні листи, агітаційні проспекти та буклети). У рамках профорієнтаційної роботи викладачі К-ПНУ охопили 5 загальноосвітніх закладів Могилева-Подільського (СЗОШ №1, гімназія (загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів гуманітарного, художньо-естетичного профілю), НВК №3, НВК №5 та НВК: загальноосвітня школа I-III ступенів №4-ліцей) і 2 школи Мурованих Курилівців ( НВК «Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» та СЗОШ №2).

Для більшості випускників вищезгаданих шкіл справжнім відкриттям була інформація про університет, його історію, першого ректора Івана Огієнка, різноманіття факультетів і спеціальностей та відомих випускників. Одинадцятикласники жваво та зацікавлено сприймали інформацію про Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, фізико-математичний, педагогічний та природничий факультети, їх здобутки і традиції, правила прийому, особливості навчання, можливості працевлаштування. Викладачі побажали учням успішно скласти ЗНО та запросили вступати до Університету Огієнка.