Профорієнтація в Тернопільській області

16 березня викладачі фізико-математичного та природничого факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (професор Мендерецький В.В., доценти Моцик Р.В., Панчук О.П., Поведа Т.П. і завідувач лабораторії екології та хімії Шейко І.М.) з профорієнтаційною метою відвідали загальноосвітні заклади Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та навчальні заклади Борщівського і Чортківського районів Тернопільської області.

Поїздкою було охоплено біля десяти загальноосвітніх закладів, зокрема Орининську ЗОШ І-ІІІ ст., Орининську ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст., Борщівську гімназію імені Романа Андріяшика, Скала-Подільську ЗОШ І-ІІІ ст., Озерянську ЗОШ І-ІІІ ст., Колиндянську ЗОШ І-ІІІ ст., Борщівський агротехнічний коледж. Під час зустрічей з випускниками та дирекцією закладів викладачі вручили їм книги про університет, інформаційні листи, буклети, «Довідник абітурієнта-2017».

Випускники зацікавлено сприймали інформацію про Кам’янець-Подільський університет імені Івана Огієнка, фізико-математичний та природничий факультети, їх здобутки і традиції, правила прийому, особливості навчання, можливості працевлаштування після закінчення. Викладачі побажали учням успішної здачі ЗНО та запросили вступати до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.