Запрошуємо на зустріч в м. Києві

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка запрошує мешканців та гостей м. Києва на зустріч з 16 по 18 березня 2017 року на головній події освітньої галузі України – Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та П’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu».

У виставці візьмуть участь 796 представників із 25 регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю та Італії.

Учасниками виставки стануть 98 українських університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ та 17 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій.

Виставки працюватимуть з 16 до 18 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13, метро «Арсенальна».

Час роботи: 16-17 березня з 10:00 до 18:00, 18 березня з 10:00 до 16:00. Вхід вільний.

Організатор виставки: Компанія «Виставковий Світ». Захід проводиться за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.