Профорієнтаційна робота серед старшокласників

14 березня 2017 р. з метою профорієнтації викладачі факультету іноземної філології (завідувач кафедри німецької мови Казимір В. О. і викладач кафедри німецької мови Федорів М. І.) та історичного факультету (заступник декана історичного факультету з виховної та профорієнтаційної роботи, доцент кафедри політології і соціології Білецька Т. В.) відвідали школи Ярмолинецького району. Зокрема, Ярмолинецький НВК, в якому два одинадцяті класи (профільного і загального спрямування), Ярмолинецький технологічний ліцей (профільний клас і клас дітей із різних сільських шкіл), Ярмолинецьку ЗОШ № 2, Соколівську ЗОШ, Солобківську ЗОШ, ЗОШ станції Дунаївці, Шатавський НВК.

Відрадно, що адміністрація усіх шкіл активно співпрацювала із представниками університету. Викладачі університету мали можливість поспілкуватися з учнями випускних класів, надали їм інформацію про університет загалом, факультети, спеціальності та специфіку цьогорічної вступної кампанії.