Із метою профорієнтації викладачі нашого університету, – декан факультету української філології та журналістики, доцент кафедри української мови Борис Олексійович Коваленко, доцент кафедри біології та методики її викладання Максим Іванович Козак, доцент кафедри екології Іван Вікторович Федорчук – 14 лютого 2017 року відвідали загальноосвітні школи м. Красилів.

Під час зустрічей представники університету розповіли про спеціальності нашого вишу, про умови вступу.

Учителі та учні з цікавістю слухали наших колег, ставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді, зокрема дізналися про можливості й переваги навчання в університеті, про студентське життя, перспективи подальшого працевлаштування.

З метою виявлення випускників, зорієнтованих на навчання у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, представники нашого вишу провели анкетування

та запросили усіх охочих на найближчий День відкритих дверей – 18 лютого 2017 р., де буде презентовано факультети іноземної філології й української філології та журналістики, проведено пробне тестування з англійської мови.

Профорієнтаційна робота у школах Красилова