Університет Огієнка зустрічає абітурієнтів

28 січня 2017 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка зустрів понад 80 абітурієнтів, які завітали на День відкритих дверей.

З інформацією про зовнішнє незалежне оцінювання, про спеціальності університету й правила прийому перед майбутніми першокурсниками виступив А. Л. Глушковецький, відповідальний секретар приймальної комісії.

Цікавими були виступи викладачів історичного та педагогічного факультетів, з гостями поспілкувалися також студенти університету.

Абітурієнти дізналися про можливості й переваги навчання в К-ПНУ імені Івана Огієнка, перспективи подальшого працевлаштування. А найголовніше, наші гості отримали повне уявлення про життя студентів Університету Огієнка.

Також абітурієнти пройшли пробне тестування з історії України, яке виконувалося на комп’ютерах із використанням системи Мооdle.